The Surge 2 - R2 - PS4

The Surge 2 - R2 - PS4

مدل کالا: Region 2
موجودی: تماس بگیرید
620,000 تومان
-+
تماس بگیرید

یک سوال در مورد این کالا بپرسید

به جریکو سیتی خوش آمدید


در راه جریکو سیتی، هواپیمای شما توسط طوفان مرموزی در حومه شهر سقوط می‌کند و شما هفته‌ها بعد در یک مرکز اصلاح رفتاری بیدار می‌شوید. شهر توسط مأموران امنیتی بی‌رحم و ربات‌های خطرناک تسخیر شده و یک طوفان نانویی در شرف رسیدن به شهر جریکو سیتی است. تنها هدف شما، زنده ماندن است.

https://www.windowscentral.com/sites/wpcentral.com/files/styles/w830/public/field/image/2018/12/the-surge-2.jpg?itok=Vo1E7a-y

چیره شوید

با استفاده از یک اگزو سویت با قابلیت‌های مختلف و یک پهپاد جنگی ماژولار، شما باید راه خود را در میان خرابه‌های تهدیدآمیز جریکو سیتی پیدا کنید. در مسیر، باید لباس خود را آپگرید کنید و با قطعات به دست آمده از لاشه دشمنان، اسلحه جدید بسازید.

The Surge 2

آپگرید کنید

بازی The Surge 2 دارای یک سیستم به نام هدف‌گیری اعضای بدن است که به شما اجازه می‌دهد تا اعضای بدن دشمن را که دارای نقطه ضعف هستند، هدف بگیرید و راحت‌تر دشمنان خود را از بین ببرید. استفاده از این سیستم باعث می‌شود تا بعد از کشتن دشمن، غنایم بهتری نیز به دست آورید. اگر دشمن شما سلاح یا تجهیزات جدید و مفیدی دارد که به آن نیاز دارید، باید آن را از بدن او قطع کنید.

The Surge 2

زنده بمانید

طوفانی مرموز هواپیمای شما را در شهر جریکوسیتی به زمین می‌نشاند. شما متوجه می‌شوید که جریکو سیتی توسط یک بیماری نانایتی از بین رفته و افراد باقی مانده برای بقا دست به هر کاری می‌زنند. در این میان نیروهای نظامی هدفی نامشخصی در پی دارند و ربات‌های خطرناک نیز در شهر پرسه می‌زنند. آن طوفان مرموز نیز هر لحظه شدیدتر می‌شود و جریکو سیتی به یک ناجی نیاز دارد.

The Surge 2

آینده خونین خشونت


در بازی The Surge 2، مبارزات خشن، خونین و بی‌رحمانه سخت هستند. باید به دشمن خود دقت کنید و از حمله چشم بسته و بی برنامه خودداری کنید. الگوهای حمله و نقاط ضعف دشمن خود را شناسایی کنید و از آن‌ها برای زنده ماندن استفاده کنید زیرا در بازی The Surge 2، حتی ضعیف‌ترین دشمنان نیز به شدت مرگبار هستند.

https://news.xbox.com/en-us/wp-content/uploads/sites/2/2019/09/surge2_01.jpg?fit=1399%2C787

بازی The Surge 2 دارای سیستم مبارزات تاکتیکی پیچیده‌ای است که پس از یادگیری، می‌توانید دشمنان خود را تکه پاره کنید. با انجام کمبوهای مرگبار، دشمنان را به هوا پرتاب کنید یا با جاخالی دادن به موقع، از خود دفاع کنید و فرصتی برای حمله به دست آورید و در برابر ربات‌ها و موجودات مریض ساکن شهر، مقاومت کنید.

http://cdn.focus-home.com/admin/games/the_surge_2/screenshot/id-2.jpg

با استفاده از تجهیزات گوناگون، اگزو سویت خود را آپگرید کنید تا سلامتی، نیرو و انرژی بیشتری داشته باشید. همچنین شما علاوه بر سلاح و زره، یک پهپاد جنگی دارید که می‌توانید آن را به انواع اسلحه، بمب‌ها و دیگر تکنولوژی‌های مرگبار مجهز کنید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آخرین بازدیدها

پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه گیم شارک محفوظ است. @ 2020

تماس با ما

انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید.

آدرس ما

تهران - ضلع شمالی میدان امام خمینی

همراه : 09366383815 تماس ضروری : 09366077177

09366383815

09366383815

9 - 13 و 15.30- 18

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.